Про магазин

Дорогі мами і тата!

Мене звуть Ірина, я засновник і ідеолог інтернет бутика DAMAMA.
Як мама я розумію наскільки цінен час, коли в наше життя приходять дітки, а також як важливо і одночасно складно знайти якісну продукцію так необхідну і мамі і малюку, починаючи з перших днів життя. Коли в моє життя прийшла донечка, я витрачала багато часу на пошуки найкращих іграшок, підгузників, засобів для догляду та гігієни та інших десятків, а може і сотень товарів, доступних не тільки в Україні, а й за межами нашої країни. Тепер я готова ділитися цим досвідом з вами, створюючи DAMAMA. Наша мета - представити тільки кращу і перевірену особисто продукцію, в якості якої у мене немає сумнівів. Філософія DAMAMA - це турбота про кожного клієнта і про кожне замовлення. Кожен день ми працюємо над нашим асортиментом, формуючи, на мій погляд, кращий перевірений каталог продукції, який допоможе вирішити всі побутові питання, пов'язані з розвитком і життям малюків, а також для вас, дорогі мами. Я люблю те, що роблю, і щиро сподіваюся, що ми допоможемо вам заощадити час на покупки і підбір потрібних товарів. У нашому бутику представлено не так багато продукції, але я вважаю це плюсом, так як наша мета обрати краще, а не заплутати вас в десятках варіантів неперевірених брендів.

З повагою, Тихонова Ірина.
 

DAMAMA - з турботою про кожне замовлення!

+ Ми продаємо виключно якісну, перевірену нами продукцію.
+ Працюємо з офіційними постачальниками.
+ Перед відправкою перевіряємо цілісність упаковки, наявність оригінальних пломб виробника.
+ Якщо товару немає в наявності на власному складі, ми повідомляємо про те, що термін доставки може бути більше, але це виправдано тим, що спочатку ми отримуємо товар від постачальника і перевіряємо його цілісність і якість, і тільки після перевірки відправляємо його вам в нашій фірмовій упаковці з власними пломбами, захищаючи зміст упаковки.
+ Наш бутик завжди на стороні клієнта. Ми розуміємо, як важливо отримувати якісний сервіс і товар, адже самі користуємося представленою продукцією.

Робіть покупки із задоволенням!
 

У нас представлені товари таких виробників:

- Nature Love Mere
- Vulli
- Little Dutch
- Eco by Natu
- Beaba
- Baby Bjorn
- Done by Deer
- Jack N' Jill
- SABO Concept
- MAKE MY DAY
- Aden + Anais
- DockATot
- Red Castle